+48 783 420 656 [email protected]
Cześć!
Nazywam się Michał Charyton
Uwielbiam emocje. Obserwować i uwieczniać je.

Pozwól więc, że podejrzę moment, który chcesz zapamiętać w szczególny sposób. To właśnie tym się zajmuję – podglądam, obserwuję i uwieczniam Wasze emocje i ulotne chwile, jeśli jest to reportaż, staję się przy tym praktycznie niewidoczny. W tym czasie, zapisuję te wyjątkowe obrazy – robiąc zdjęcia, które zostaną z Wami na zawsze. Skromną część efektów mojej pracy możesz obejrzeć pod zakładką portfolio.

Fotografuję od niespełna dziesięciu lat. Aparat pozwolił mi znaleźć się w miejscach o których nawet nie marzyłem. Doświadczenie zbierałem przemierzając niemalże całą Polskę, ale także odwiedzając kilka innych, odległych krajów.

Jestem mobilny, choć na co dzień mieszkam w Warszawie. Jeśli potrzebujesz, dysponuję także w pełni profesjonalnym, przenośnym studiem.

Największą frajdę sprawia mi Wasza radość i fakt, że mogę ją obserwować i uwiecznić ją dla Was. Uwielbiam te szczere emocje, które pojawiają się przez ułamki sekund, po czym znikają, gdyby nie zdjęcia, na zawsze.

Pozwól mi być świadkiem Twoich emocji!

P.S.
Cenię sobie również czas i wygodę – myślę, że jak każdy. W związku z tym, przygotowałem bardzo ciekawą propozycję.
W zakładce oferta, możesz dopasować moją usługę do swoich potrzeb i od razu poznać jej cenę, bez haczyków i zbędnego oczekiwania na ofertę.